Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Kadra

Czcionka:

DYREKTOR SZKOŁY mgr Marek Polcyn - wychowanie fizyczne

WICEDYREKTOR mgr Mirosława Jurga - matematyka, chemia

WICEDYREKTOR mgr Hanna Kowalska - zyk angielski kl.I-III

WICEDYREKTOR mgr Grażyna Stachecka - informatyka

mgr Joanna Adamczak - wychowanie fizyczne

mgr Izabela Baranowska - wychowanie fizyczne

mgr Maciej Bielawa - wychowanie fizyczne

mgr Wiesława Błaż - język polski

mgr Barbara Bolinger - plastyka, technika

mgr Dorota Borowa - matematyka

mgr Marzena Czernicka - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

mgr Joanna Dłużyńska - matematyka

mgr Jolanta Dziamska - zajęcia świetlicowe

mgr Żaklina Foks - Maciaszczyk - język polski

mgr Dorota Frąckowiak - język polski, terapia pedagogiczna

mgr Renata Furman - język polski

mgr Kazimierz Gajewski - informatyka, technika, matematyka

mgr Alicja Geisler - kierownik świetlicy

mgr Elżbieta Geisler - pedagog szkolny

mgr Anna Gołek - język angielski

mgr Katarzyna Grochalska - zajęcia świetlicowe

mgr Krzysztof Hałas - edukacja dla bezpieczeństwa 

mgr Karolina Helińska - chemia

mgr Magdalena Jakóbczyk - geografia, biologia

mgr Anna Jankowicz - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

Aleksandra Jarzyna - zajęcia świetlicowe

mgr Danuta Kalinowska - religia

mgr Iwona Kaźmierowska - przyroda, biologia, geografia

mgr Hanna Klimczak - muzyka, wychowanie fizyczne

Sławomir Kłaczyński - historia, wos

mgr Teresa Kondrat - oligofrenopedagog

Joanna Kosicka - zajęcia świetlicowe

​mgr Agata Krupecka - technika, zajęcia świetlicowe

mgr Martyna Kurzawska - język polski

mgr Ilona Kwiatkowska - zajęcia świetlicowe

mgr Agnieszka Leszczyńska - biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Renata Liberkowska - geografia

mgr Renata Lisek - religia

mgr Anna Lubryka - edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Łuka - język angielski

mgr Agnieszka Łukaszyk - matematyka

mgr Anna Maniecka - język niemiecki

mgr Honorata Marzyńska - Chudzik - język angielski

mgr Witold Mikołajczak - historia, wos

mgr Marika Mikołajczyk - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

mgr Agata Nowak - matematyka

Eliza Nowak - język angielski

mgr Jolanta Nowak - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

mgr Agnieszka Noworyta - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

mgr Marek Nyćkowiak - religia

mgr Paweł Oszejko - wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Pertman - język polski

mgr Anna Pisarek - logopedia

mgr Monika Płaszczyk - plastyka, technika, zajęcia świetlicowe

mgr Magdalena Płońska - język angielski

mgr Elżbieta Podlaszewska - Cybal - biblioteka

mgr Anna Polcyn - Przybylska - język angielski

mgr Magdalena Puzyrewicz - historia, język polski

mgr Renata Racz - religia

mgr Małgorzata Sosińska - biblioteka, język polski

mgr Iwona Stachecka - zajęcia świetlicowe

mgr Arleta Stachowiak - Szymańska - język niemiecki

mgr Małgorzata Szczepańska - edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewa Szeląg - język polski

mgr Sylwia Szeliga -  język polski

mgr Marek Szewczyk - historia, wos

mgr Ireneusz Szleman - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

mgr Aneta Szuba - pedagog szkolny, zajęcia świetlicowe

mgr Anna Śląska - zajęcia świetlicowe

mgr Jolanta Świątek - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

mgr Maciej Świtała - wychowanie fizyczne

mgr Izabela Taracha - Pełka - psycholog

mgr Magdalena Trocholepsza - matematyka

mgr Danuta Urbaniak - edukacja wszesnoszkolna, oligofrenopedagogika

mgr Maria Wala - edukacja wczesnoszkolna

Ewa Wasilewska - zajęcia światlicowe

mgr Jolanta Warkocka - Patalas - wychowanie fizyczne, technika

mgr Hanna Wenc - język niemiecki

mgr Paweł Werner - oligofrenopedagogika, edukacja wczesnoszkolna

mgr Iwona Wesoła - geografia

mgr Dominika Wichtowska - Błoch - język angielski

mgr Hanna Winkler - edukacja wczesnoszkolna

mgr Aneta Zerek - zajęcia świetlicowe, etyka

mgr Paulina Zienkiewicz - język angielski

mgr inż. Krystyna Zimna - przyroda, fizyka

mgr Grażyna Życzkowska - logopedia, wychowanie fizyczne

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Biuletyn Informacji Publicznej

Office 365