Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych

Utworzono dnia 16.08.2022
Czcionka:

Klasa 1A - wychowawca: Agata Krupecka

sala 104

 

  1.  

Abramowska Zofia

  1.  

Abramowski Kajetan 

 

  1.  

Chodzyńska Marta

  1.  

Dolewa Franciszek

  1.  

Felis Kacper

  1.  

Heinrich Wojciech Krzysztof

  1.  

Jankowski Leon Jan

  1.  

Kałuska Lena

  1.  

Kańduła Filip

  1.  

Kosko Daria

  1.  

Kubiak Marcin

  1.  

Kubicka Amelia Marcjanna

  1.  

Kulak Monika Lena

  1.  

Netka Kamila

  1.  

Nowacki Damian

  1.  

Pieszyńska Wiktoria Łucja

  1.  

Płaszczyk Antoni Mikołaj

  1.  

Posmychenko Tymur

  1.  

Przybył Dominika 

  1.  

Rucka Kornelia

  1.  

Szubarczyk Michał

  1.  

Wlaźlak Radosław Sebastian

 

 

Klasa 1B - wychowawca: Paweł Werner

sala 101

 

  1.  

Andraszyk Magdalena 

  1.  

Cieślak Piotr

  1.  

Gawlik Anna Maria

  1.  

Gnitecka Łucja

  1.  

Jankowiak Weronika

  1.  

Kańduła Kondrad

  1.  

Kowalak Marcel

  1.  

Kroma Kazimierz

  1.  

Kupsz Milan Mateusz

  1.  

Lewandowska Lena

  1.  

Majewska Emilia

  1.  

Nyćkowiak Natan

  1.  

Obrębska Maria Magdalena

  1.  

Orzeł Franciszek

  1.  

Pełka Magdalena

  1.  

Pieniężny Kacper Michał

  1.  

Pilarczyk Martyna

  1.  

Statucki Oliwier

  1.  

Stranz Olaf

  1.  

Tratwal Teodor

  1.  

Weiss Marcin Stanisław

  1.  

Zerbst Karol

 

 

Klasa 1C - wychowawca: Marzena Czernicka

sala 102

 

  1.  

Abdrashytov Yehor 

  1.  

Bilska Marcelina

  1.  

Bojarojc Nikola Monika

  1.  

Chebdzyńska Liliana

  1.  

Gmerek Kacper

  1.  

Gmerek Oskar

  1.  

Kącki Tomasz

  1.  

Korbanek Łukasz

  1.  

Matyjasik Iga Wiktoria

  1.  

Miłek Blanka

  1.  

Ochryniuk Aleksander Stanisław

  1.  

Orlova Yaroslava

  1.  

Savka Yana

  1.  

Szafrański Kevin

  1.  

Szałata Antonii Piotr

  1.  

Szott Dawid

  1.  

Tomczak Zuzanna

  1.  

Tomys Katarzyna

  1.  

Wencka Alicja Rozalia

  1.  

Zawarty Dawid Michał

  1.  

Ziemek Igor

 

 

 

 

Kalendarium

Październik 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

biuletyn informacji publicznej

 

 
 

e-podręczniki

 

Librus Synergia

Szkoła z Misją

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1015

W poprzednim tygodniu: 1224

W tym miesiącu: 4

W poprzednim miesiącu: 6069

Wszystkich: 255229