RELAKS I ADRENALINA, CZYLI Z WIZYTĄ W MAJALANDZIE

Utworzono dnia 08.06.2022

8 czerwca br. uczniowie klasy IVC i VA spędzili czas na świeżym powietrzu w miejscu pełnym atrakcji i niesamowitych wrażeń. Byliśmy w Kownatach w MAJALANDZIE.

Przygoda w tym rodzinnym parku rozrywki zaczęła się od powitania nas przez pszczółkę Maję, a następnie omówiliśmy zasady obowiązujące na tamtym terenie. Część atrakcji znajdowała się w pomieszczeniu zamkniętym, a część na świeżym powietrzu - i to cieszyło nas najbardziej, ponieważ pogoda nam sprzyjała - świeciło słońce i było bardzo ciepło. Mogliśmy więc schłodzić się w Tańczących Fontannach. Korzystaliśmy z mnóstwa i tym samym prawie z wszystkich atrakcji jakie udostępnił nam park. Skorzystaliśmy między innymi z Wielkiej Fali, czyli obrotowego dysku, który mknął od lewej do prawej strony aż na sam szczyt skał. Wilkołak, czyli drewniany rollercoaster, zabrał nas w podróż po świecie wilkołaków z prędkością ponad 70km/h. Trzeba zaznaczyć, że z tej atrakcji skorzystali tylko ci o stalowych nerwach. Zdjęcia są tego dowodem... Bawiliśmy się również w pilotów i w Jett Fly wznieśliśmy się na wysokość 22 metrów, aby odbyć podniebny przelot. Stoczyliśmy również Wodną Bitwę przy pomocy armatek. Do naszej dyspozycji były również świetne karuzele – jedna to Karuzela Kwiatów, w której podróżowaliśmy przez bajkową krainę pszczółki Mai oraz Karuzela Motyli. W Lesie Zabaw sprawdzaliśmy swoje umiejętności pokonując wszystkie napotkane przeszkody. Oj, działo się! Niektórym nawet w żołądkach...

Był to bardzo udany wyjazd, spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, zrelaksowaliśmy się, sprawdziliśmy, ile jesteśmy w stanie wytrzymać osiągając zawrotną prędkość, i choć na chwilę zapomnieliśmy o szkolnych obowiązkach.

W imieniu uczestników wycieczki – Ewa Szeląg

RELAKS I ADRENALINA, CZYLI Z WIZYTĄ W MAJALANDZIE