Szkoła Podstawowa nr 2

MISTRZOSTWA POWIATU NOWY TOMYŚL W WARCABACH

Utworzono dnia 23.01.2023
Czcionka:

W dniu 20 stycznia 2023 roku na terenie Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowy Tomyśl w Warcabach w kategorii dzieci.

Do rywalizacji stanęły trzy zespoły: SP 2 Nowy Tomyśl, SP Boruja Kościelna, Akademicka Szkoła Podstawowa w Nowym Tomyślu. Zawodnicy byli klasyfikowani w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz drużynowej. Sukcesy w kategorii indywidualnej odniosło dwoje uczniów z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Serhii Butkevych, natomiast czwarte miejsce zajął Wiktor Woźniak. Chłopacy dzięki temu uzyskali awans do mistrzostw wojewódzkich. Klasyfikacja drużynowa szkół przedstawiała się następująco: